呢排d睇樓車好似沈寂o左一排...
最近睇報紙話YoYo Midtown有9線睇樓車 (1400-1900)
- 金鐘海富中心 (大家樂對出)
- 北角城市花園 (恆生銀行對出)
- 太古MTR D1出口 (匯豐銀行)
- 奧海城2期 (海庭道)
- 觀塘APM
- 荃灣西樓角路 (近荃灣MTR B出口/美心皇宮樓下)
- 沙田排頭街 (小巴總站) > 荔枝角公園 (近美孚MTR C1出口)
- 上水智昌路
- 屯門時代廣場 (屯門鄉事會路)
係咪早兩日 (19, 20號)先有?
如果遲d仲有搭入去新界西北影下車都好 |
|
|
|
|
YoYo Midtown
C Hing Is YOHO Midtown,Not YOYO Midtown. |
|
|
|
|
正確服務時間為外站 1000 - 2100
新元朗中心二樓村巴站 (港九各線-老罐派 Rosa) / 元朗東總站 (新界各線-陽光派五十鈴) 1100 - 2300
北角 / 太古城 / 觀塘每 60 分一班,其餘路線 30 分一班
小弟已連續兩天見證四五十人在太古城等候廿九座 Rosa 的盛況
另據外站站牌顯示,星期五服務時間為 1400 - 1900。
[ 本帖最後由 ccicoltd 於 2010-2-21 22:26 編輯 ] |
|
19 大坑道↔筲箕灣 $4.2
|
|
|
|
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
|