仲要2分鐘一班,同26M及小巴60號完全重疊,
班次,收費完全不合理,完全係講得出就講,無經思考的開玩笑建議。
60號小巴受歡迎都未至於2分鐘一班吧。 |
|
七擒孟獲尚知廉恥,但某相....
|
|
|
用單層熱狗,雖然收費廉,但拿長者生命「較飛」,增加他們的中暑風險! |
|
에이핑크 대박!
|
|
|
應該一條就得
唔好循環線
同改彩虹往油塘
而且可以用冷氣車
收費:$4.6 / $6.0(通宵)
分段收費:
上秀茂坪往油塘及彩虹$3.8
停站位置:
彩虹往油塘
1.彩虹總站
2.聖若瑟安老院
3.白虹樓
4.基順小學
5.利業樓
6.安逸樓
7.天韻樓
8.秀樂樓
9.秀茂坪商場
10.秀逸樓
11.秀安樓
12.秀明樓
13.上秀茂坪
14.康華苑
15.興田
16.藍田公園
17.德樂樓
18.德隆樓
19.廣靖樓
20.廣田商場
21.高俊苑
22.高怡邨
23.油塘總站
油塘往彩虹
1.油塘總站
2.高怡邨
3.高俊苑
4.金栢閣
5.康雅苑
6.德盛樓
7.德敬樓
8.興田
9.上秀茂坪
10.秀暉樓
11.秀程樓
12.秀康樓
13.寧波第二中學
14.順天總站
15.順安邨
16.利富樓
17.順利總站
18.利恒樓
19.順利消防局
20.白虹樓
21.彩虹鐵路站總站
22.彩虹總站
班次
0000-0530:30分鐘一班(通宵班次)
0530-0710:20分鐘一班
0710-0820:5分鐘一班(平日)╱10分鐘一班(日假)
0820-1520:15分鐘一班
1520-1730:5分鐘一班(平日)╱10分鐘一班(日假)
1730-0000:15分鐘一班
26M取消 |
|
|
|
|
我都收埋左同你類似嘅建議(一路冇公開),不過建議嘅收費就跟住15A收$5.0,分段設係上秀茂坪往彩虹同興田往油塘,仲有建議6班特別班次係0700-0800係平田開去彩虹,以彩虹為總站
呢條線嘅路線通宵已經有N216同N26撐住,或者可以將通宵班次改為經將軍澳道﹑藍田站﹑鯉魚門道來往油塘同彩虹 |
|
|
|
|
單層低地台非空調巴士?
What is this? |
|
|
|
|
高載客量的單層低地台非空調巴士.....
咩黎架 |
|
.
|
|
|
揾部AVC/ASC拆曬d座位同冷氣 |
|
|
|
|
淨係呢點
已經可以入佢罪
16. 不得張貼灌水文章。灌水文章包括,但不限於以下類別:
b)實現機會偏低或開玩笑式之路線或其他建議; |
|
|
|
|
|
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
|